• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
dataDziś jest: Środa 22 marca 2023,
imieniny: Bogusława i Katarzyny

« strona główna

Gospodarka odpadami


 

Zawiadomienie - chlorowanie wody

https://recz.pl/aktualnosci/chlorowanie_wody 2023

 


 

Deklaracja o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi:

źródło: http://bip.recz.pl/strony/menu/deklaracje.dhtml

 


 

 


 

Pobierz:

Harmonogram:

 


 

Informujemy, że z dniem 18 sierpnia 2022 roku wchodzi w życie, zatwierdzona decyzją Dyrektora Regionalnego Gospodarki Wodnej w Szczecinie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z dnia 29 lipca 2021 roku – SZ.RZT.70.65.2021.RaN Taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.

 


 

 

 

Dodatek węglowy:

 


 

Dodatkowe informacje: https://recz.pl/aktualnosci/CEEB

 


Dodatkowe informacje PSZOK: https://recz.pl/aktualnosci/pokaz/2836.dhtml

 


 

 


 

KOMUNIKAT

Burmistrz Recza  informuje, że od dnia 1 lipca 2021 r. rozpoczęte zostaną kontrole w zakresie przestrzegania przez mieszkańców zasad segregacji odpadów komunalnych.

Pracownicy firmy odbierającej odpady na terenie Gminy Recz sprawdzać będą zawartość pojemników na odpady zmieszane, jak również pojemników i worków do selektywnej zbiórki pod kątem gromadzenia w nich odpadów zgodnie z ich przeznaczeniem.

Przypominamy, że selektywna zbiórka odpadów komunalnych dotyczy wszystkich właścicieli nieruchomości i jest obecnie obowiązkowa.

W przypadku stwierdzenia przez pracowników firmy odbierającej odpady nieprawidłowości w tym zakresie odpady nie będą odbierane. Pojemnik/worek oznaczony zostanie naklejką, koloru żółtego zawierającą komunikat o konieczność ponownego posortowania odpadów. Prawidłowo posegregowane odpady zostaną odebrane przez firmę wywozową podczas kolejnego odbioru, który odbędzie się zgodnie z harmonogramem.

Uchwała: http://e-dziennik.szczecin.uw.gov.pl/GetActPdf

 


 

 

 

 


SEGREGOWANIE TO NIE WYRZUCANIE!

PAPIER, SZKŁO, TWORZYWA SZTUCZNE TO NIE ŚMIECI - TO WARTOŚCIOWE SUROWCE!

MOGĄ SIĘ JESZCZE PRZYDAĆ…

Do pobrania:

 


Indywidualne numery rachunków bankowych dotyczących wpłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi

W związku ze zmianą Ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach art. 6r. ust. 1ab (Dz. U. z 2019r., poz. 2020 ze zm.) ustawodawca nałożył na gminy obowiązek wyodrębnienia rachunku bankowego, na którym gromadzone będą środki pochodzące z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Zgodnie z powyższym  dla opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi utworzone zostały nowe numery kont. Indywidualne numery rachunków bankowych dotyczących wpłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi zostaną przesłane w odrębnych zawiadomieniach.  

W momencie otrzymania informacji o nowym indywidualnym numerze rachunku bankowego proszę o dokonywanie wpłat wyłącznie na ten rachunek.

Przypominamy o konieczności zmiany numerów rachunków w zleceniach stałych, założonych na kontach bankowych.

 

Burmistrz Recza

/-/ Wiesław Łoński

 


 

 

ARCHIWUM

 

Dane teleadresowe:

Związek Gmin Dolnej Odry 

ul. Narciarska 57, 74-500 Chojna

Tel/fax 91 461 50 88

726 602 908; 609 602 908

 http://zgdo.eu/ , e-mail: biuro@zgdo.eu


Związek Gmin Dolnej Odry w ramach opłaty za gospodarowanie odpadami dostarczy niezbędne pojemniki i worki na odpady komunalne!!!

Informacja dla niepełnosprawnych
BIP Ostrzeżenia eBOI elektroniczny samorząd Mapa gminy

data Kalendarz imprez

  Marzec 2023 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Galeria fotografii nasz kanał TV Zamówienia, przetargi, zapytania ofertowe Narodowy Spis Powszechny Noc Poetów Ukraina Czyste Powietrze
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia