• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
dataDziś jest: Piątek 27 maja 2022,
imieniny: Jana i Juliusza

XIII REGIONALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ im. K. HOŁUBA

data 06-06-2012 • Aktualności

     W dniu 31 maja 2012r. na dwóch obiektach sportowych w Reczu i Sokolińcu odbył się XIII Regionalny Turniej Piłki Nożnej im. K. Hołuba. W tegorocznym turnieju startowało 6 drużyn z Gimnazjów powiatu choszczeńskiego i stargardzkiego. Drużyny były rozlosowane na 2 grupy:

I  grupa: Sokoliniec - Gimnazjum Krzęcin, Dobrzany, Choszczno

II grupa: Recz – Gimnazjum Recz, Suchań, Bierzwnik

więcej »

MINI EURO 2012 w RECZU

data 06-06-2012 • Aktualności

W dniu 25 maja na naszym Orliku odbyły się Mistrzostwa Europy w  piłce nożnej – MINI EURO 2012 – Recz.

      Do rywalizacji stanieli najmłodsi zawodnicy i zawodniczki z klas II i III z naszej rodzimej podstawówki. Mecze zapowiadały się ciekawie i tak też było. Było dużo walki, radości  no i pięknej gry. Najlepszą reprezentacją narodową,  która mogła radować się z Pucharu Mistrzostw Europy okazała się ANGLIA (III B), która nie dała żadnych szans pozostałym ekipą. Wicemistrzami  Europy została POLSKA (III A) , która w historycznym meczu pokonała drużynę NIEMIEC (II A)  4-1. Obrońcy Tytułu HISZPANIA (II B) sensacyjnie przegrała wszystkie mecze.

więcej »

Nabór wniosków dla działań "Odnowa i rozwój wsi" oraz "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej"

data 06-06-2012 • Aktualności

     Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Stowarzyszenia – Lokalna Grupa Działania – Dobre Inicjatywy Regionu wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy dla działania „Odnowa i rozwój wsi”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, oraz  wniosków  dla działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

więcej »

Poszukiwani Latarnicy Polski Cyfrowej !!!

data 05-06-2012 • Aktualności

Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” (SMWI) wspólnie z Ministerstwem Administracji  i Cyfryzacji (MAC) rozpoczęło realizację największego w Polsce przedsięwzięcia na rzecz edukacji cyfrowej dorosłych Polaków pn. Projekt systemowy - działania na rzecz rozwoju szerokopasmowego dostępu do Internetu, w ramach którego działa projekt „Polska Cyfrowa Równych Szans”. MAC pomoże samorządom budować internetowe sieci szerokopasmowe a Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” poprowadzi projekt Latarników Polski Cyfrowej – animatorów wspierających pokolenie 50+ w cyfrowym świecie.

więcej »

Święto Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubieniowie

data 04-06-2012 • Aktualności

        Warto było udać się 26 maja do Lubieniowa, by wziąć udział w szeregu imprez zorganizowanych w ramach obchodów Święta Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II. Przy pięknej pogodzie i w miłej atmosferze upłynęło sobotnie przedpołudnie wszystkim, którzy ten dzień postanowili spędzić z uczniami i ich rodzicami oraz pracownikami szkoły.

         Nie zawiedli włodarze gminy. W Lubieniowie gościli zarówno Burmistrz Recza P. Józef Romanowski, jak i Sekretarz P. Agnieszka Redlak.  Ponadto w charakterze gości pojawili się P. Ryszard Araszkiewski – starszy inspektor pracy ze Szczecina oraz proboszcz miejscowej parafii ksiądz Krzysztof Okrzyński.

więcej »

Informacja dla niepełnosprawnych
BIP Ostrzeżenia eBOI elektroniczny samorząd Mapa gminy

data Kalendarz imprez

  Maj 2022 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Galeria fotografii nasz kanał TV Zamówienia, przetargi, zapytania ofertowe Narodowy Spis Powszechny Noc Poetów Ukraina
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia