• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
dataDziś jest: Środa 17 sierpnia 2022,
imieniny: Jacka i Mirona

« strona główna

data Konkurs "Zagrożenia w środowisku wiejskim"

data 25-10-2011 • Aktualności

        W dniu 28.09.11r. podczas obrad XII sesji Rady Miejskiej w Reczu odbyło się wręczanie nagród dla świetlic wiejskich, które wykonały makiety. Nagrody wręczali p. Grażyna Karolska Zastępca Okręgowego Inspektora Pracy ds. prawno-organizacyjnychw Szczecinie, p. Mariusz Uziębło inspektor pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie oraz p. Józef Romanowski Burmistrz Recza, p. Agnieszka Redlak Sekretarz Miejski wraz z p. Tadeuszem Robaczkiem Przewodniczącym Rady Miejskiej.

       Pani Grażyna Karolska powiedziała, że od lat zajmują się konkursami i zachęcają, aby dzieci brały w nich udział i bardzo ich cieszy efekt tego konkursu dlatego, że przerósł oczekiwania wszystkich. Makiety są fantastyczne. Dodała, że rzeczywiście jest pod dużym wrażeniem i życzy sobie jako przedstawiciel inspekcji pracy żeby w przyszłości także te konkursy się odbywały i jak najwięcej dzieci w nich uczestniczyło. Pani Karolska podziękowała wszystkim uczestnikom i wszystkim paniom, które się zaangażowały i wszystkim dzieciom, które w tym uczestniczyły oraz dodała, że ma nadzieję iż w przyszłym roku się spotkają i również będzie tak piękny finał takiego konkursu.

Pan Józef Romanowski dodał, że podczas Wojewódzkich Targów Rolnych w Barzkowicach dwie makiety, które zajęły 2 miejsce reprezentowały gminę Recz. Makieta z Sicka, która zajęła 1 miejsce nie reprezentowała bo była zbyt duża i ciężko byłoby ją przewieźć. Makiety podczas targów cieszyły się dużym zainteresowaniem a my byliśmy dumni, że nasze makiety tam stoją i wszyscy mogą je oglądać.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce – świetlica wiejska w Sicku;

II miejsce – świetlica wiejska w Nętkowie;

II miejsce – świetlica wiejska w Rybakach;

III miejsce – świetlica wiejska w Suliborku;

Za udział w konkursie  – świetlica wiejska w Sokolińcu i świetlica wiejska w Suliborzu.

 

<<< GALERIA >>>

Informacja dla niepełnosprawnych
BIP Ostrzeżenia eBOI elektroniczny samorząd Mapa gminy

data Kalendarz imprez

  Sierpień 2022 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Galeria fotografii nasz kanał TV Zamówienia, przetargi, zapytania ofertowe Narodowy Spis Powszechny Noc Poetów Ukraina
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia