• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
dataDziś jest: Sobota 20 lipca 2024,
imieniny: Czesława i Hieronima

« strona główna

data III INTEGRACYJNY DZIEŃ DZIECKA SICKO 2012

data 11-06-2012 • Aktualności

W dniu 09 czerwca 2012 roku odbył się „III Integracyjny Dzień Dziecka Sicko 2012”. Impreza zorganizowana była dla najmłodszych mieszkańców naszej Gminy przez: Sołectwo Wsi Sicko, Gminną Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Środowiskowy Dom Samopomocy przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Reczu. W imprezie brały udział dzieci z Sicka, Żeliszewa, Rajska, Recza.

Na zaproszenie sołtysa wsi Sicko w imprezie uczestniczyły dzieci z Białorusi przebywające aktualnie na wypoczynku w Ośrodku Wspierania Rodziny pw. Św. Jana Jerozolimskiego w Korytowie kierowanym przez ks. Kanonika Sławomira Kokorzyckiego.

Dzieci nie zawiodły bawiły się świetnie a czekało na nich wiele atrakcji m.in.:

- zawody sportowe

- pogawędka funkcjonariuszy policji na temat bezpiecznych wakacji

- malowanie twarzy

- pokazy strażaków

- loteria fantowa

-quiz „Euro 2012”

- wspólne zabawy i przejażdżki z motocyklistami grupy motocyklowej z Choszczna i Recza

Czas umilały nam zespoły: „Black Guitar”,  „Olibabki” i „Wszystko jedno”

Gościnnie na scenie wystąpiły dzieci z Białorusi.

Atrakcje, które przygotowali organizatorzy budziły wiele emocji wśród maluchów. Dzieci mogły skorzystać z loterii fantowej. Losy brały udział w losowaniu nagrody głównej, którą było urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother. Wszyscy biorący udział w zabawie piekli kiełbaski przy ognisku a każde dziecko otrzymało słodki upominek.

Śmiechu w ten dzień nie brakowało!!! Pogoda również dopisała. Mamy nadzieje, że spotkamy się za rok w tym samym składzie!:) Obszerna Fotorelacja z imprezy poniżej :) Zapraszamy do oglądania :)

 

>>>GALERIA<<<

Informacja dla niepełnosprawnych
BIP Ostrzeżenia eBOI elektroniczny samorząd Mapa gminy

data Kalendarz imprez

  Lipiec 2024 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Galeria fotografii nasz kanał TV Zamówienia, przetargi, zapytania ofertowe Narodowy Spis Powszechny Noc Poetów Ukraina Czyste Powietrze Projekty
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia