• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
dataDziś jest: Niedziela 08 grudnia 2019,
imieniny: Marii i Wirgiliusza

« strona główna

data Piknik Recki 2019

data 24-06-2019 • Aktualności

W sobotę 22 czerwca 2019 r. w Parku Miejskim w Reczu odbył się kolejny już Piknik Recki, otwarty uroczyście przez Burmistrza Recza Wiesława Łońskiego. Patronat Honorowy nad imprezą objął Starosta choszczeński Wioletta Kaszak.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Eugeniusz Nykiel - Przewodniczący Rady Powiatu, Tadeusz Robaczek - Przewodniczący Rady Miejskiej w Reczu, Mariusz Adamkiewicz – Wiceprezes Zarządu Zachodniopomorskiego Banku Spółdzielczego oraz Jacek Liwak- Burmistrz Ińska.

Całą imprezę prowadzili Andrzej Horoszkiewicz i Bartek Nakiela.

Program imprezy obfitował w wiele atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, i na pewno każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.

Spośród wykonawców jako pierwsi zaprezentowali się wokaliści, Laureaci Gminnego Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego „PARA 2019”: Patrycja Myczkowska (z utworem „Różowa piosenka”) , Nadia Kozina („Kolorowy wiatr”), Julia Sankowska („Kocie Tango”) oraz Hanna Sankowska („Wiosna”).

Swoim śpiewem czas umilały również Joanna Biernacka z utworami „Chodzi o to” i „Cygańska jesień” oraz Agata Misiek, która zaśpiewała piosenki „Okularnica” i „Nie żałuję”.

Mogliśmy również obejrzeć występy zespołów tanecznych, działających przy MGOKiS w Reczu: Tańczące Gwiazdeczki oraz Tańciaki, a także pokaz Zumby – wszystkie zajęcia prowadzone przez instruktora Krystiana Kisielewskiego.

Niewątpliwą atrakcją okazał się występ iluzjonisty Mr REDI, który wprowadził nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych w niesamowity świat iluzji.

Kolejnym punktem programu był występ lokalnego zespołu Wszystko jedno, który jak zawsze nie zawiódł mocnym rockowym brzmieniem. Na scenie zespół wystąpił w składzie: gitara - Tomasz Leśniak, gitara - Tomasz Zań, klawisze - Tomasz Kondela, perkusja - Andrzej Cieplicki, wokal - Wiktoria Spieler.

Zespół The Postman z Polkowic przypomniał hity zespołu The Beatles, a gwiazdą wieczoru była Lanberry, pełna energii wokalistka, która po koncercie chętnie rozdawała zainteresowanym autografy i z którą można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Bardzo efektowny okazał się występ Teatru Ognia-ARDENTI.

Zabawę taneczną do późnych godzin nocnych poprowadził DJ Gonzo.

Podczas Pikniku Reckiego przeprowadzony został konkurs na „Najlepsze stoisko wystawiennicze”. Do konkursu zgłoszonych zostało pięć stoisk. Komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli MGOKiS, Towarzystwa Miłośników Recza oraz Gminy Recz, oceniła stoiska następująco:

I miejsce – świetlica wiejska w Lubieniowie

II miejsce – świetlica wiejska w Nętkowie

III miejsce – Środowiskowy Dom Samopomocy w Reczu

Wyróżnienie otrzymały stoiska:

- świetlicy wiejskiej w Suliborku

- Klubu Senior+

Nagrody dla wszystkich uczestników konkursu wręczał Burmistrz Recza Wiesław Łoński.

Organizatorami imprezy byli: Gmina Recz, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Reczu oraz Towarzystwo Miłośników Recza.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla sponsorów i partnerów imprezy: Starosty choszczeńskiego Wioletty Kaszak, Zachodniopomorskiego Banku Spółdzielczego, przedsiębiorstw: ENEA Operator sp. z o.o., ENEA Oświetlenie sp. z o.o., Echo Choszczno, Innotec Sp. z o. o., Amazon, Bomax Energy Recz sp. z o. o. Sp. k.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do wszystkich występujących, osób odpowiedzialnych za przygotowanie dzieci do występów, osób ze świetlic wiejskich w Lubieniowie, Nętkowie i Suliborku, Środowiskowego Domu Samopomocy w Reczu oraz Klubu Senior + za przygotowanie stoisk wystawienniczych, do prowadzących Piknik Recki oraz wszystkich, dzięki którym impreza zakończyła się sukcesem.

Informacja dla niepełnosprawnych
BIP Ostrzeżenia eBOI elektroniczny samorząd Mapa gminy

data Kalendarz imprez

  Grudzień 2019 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Galeria fotografii nasz kanał TV
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia